• 0212 320 13 20 (Çağlayan) 0216 471 78 68 (Ataşehir)

Somfy Motorlu Jaluzi Perde

Somfy Motorlu Jaluzi Perde Sistemleri; Motorlu Jaluziler ister alüminyum, ister ahşap seçenekleriyle, mekanınıza giren ışığı kontrol etmek için ideal perde sistemleridir.

Somfy Motorlu Jaluzi Perdenin avantajları

Bu sistemde kumandanızla, bantların açısını değiştirerek içeri ne kadar ışık alacağını belirleyebilir ya da sistemi yukarı toplayarak tamamen devre dışı bırakabilirsiniz.

Zorlu ortam koşullarına uzun süre dayanabilirliği test edilmiş perde materyallerimiz, Somfy uzaktan kumanda veya butonla, manuel müdahele olmaksızın hassas bir şekilde çalışacağından, kullanım hatalarından etkilenmeyecekleri için ömürleri de uzayacaktır. Motorlu Jaluziler, zincirler ve kordonlar olmadan (bunlar küçük çocuklar için tehlikeli olabilir)kumanda edildiğinden, pencerelerinizin ve dekorunuzun en iyi şeklini korumasını sağlar.Motorlu Jaluzilerde, Somfy’nin tasarım ödülü almış, performanslı, konforlu ve dayanıklı Sonesse modeli yaygın olarak kullanılır. Çok sessiz çalışan modern bir motordur. Böylece sistem uzaktan kumanda ya da buton vasıtasıyla kontrol edilebilir.

Somfy Motorlu Jaluzi Perde Uygulama Resimleri

Somfy Motorlu Jaluzi Perde Video